Güvercinlik – Bodrum Tatil Yerleri

Güvercinlik – Bodrum Tatil Yerleri

Güvercinlik Bodrum merkeze 20 km uzaklıktadır. Yeşilin tonları ve maviyi iç içe görebileceğiniz bir koydur.

Koyun hemen karşısında Salih Adası bulunmaktadır. Salih adasının tepeleri çam ağaçları etekleri ise zeytinlikle kaplıdır.

Güvercinlikte yakında balık çiftlikleri olmasına rağmen deniz hala temiz kalabilmiştir.

Güvercinlik Bodrum Tatil Yerleri


Güvercinlikte konaklamak için çok sayıda pansiyon ve otel bulunmaktadır. Sahilde bulunan deniz ile iç içe olan restoranlarda çok lezzetli ve taze balık yiyebilirsiniz.

Adanın en güzel koyu güney doğusunda bulunan koydur. Bu koyun çevresi ağaçlarla kaplı güzel bir kumsalı vardır. Güneyde ise tatil sitesinin bulunduğu bir koy vardır burası da çok güzeldir.

Güvercinlik sakin, huzurlu ve doğa ile baş başa tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği koylardan biridir. Yeşillikler içersindeki temiz ve güzel denizi ile tatilcileri kendine çekmektedir. Güvercinlikte, kalabalık ve karmaşadan uzakta geçireceğiniz tatil tüm stresinizden arınmanızı sağlayacaktır. Tatilinizde tüm negatiflikleri üstünüzden atıp pozitif enerji ile evinize dönebilirsiniz.

One thought on “Güvercinlik – Bodrum Tatil Yerleri

  • Şubat, 2013 tarihinde, saat 2:36 pm
    Permalink

    Bodrum’U çok iyi bildiğimi söyleyemem, ancak yıllar önce Güvercinlik’de bir ilkbaharda yaptğım kısa bir tatil Bodrum deince aklıma Güvercinlik’in gelmesine neden oluyor. Henüz sezonun açılmamış olduğundan sakin ve salaş görüntüsü onu daha çekici yapmıştı. Görülesi güzel bir yer Güvercinlik.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.