En Sevilen Tatil Yerleri

Çeşme Türkiye’nin en batıdaki ucunda Ege Bölgesinde bulunan ve tatil için en sevilen yerlerden biridir. Özellikle son yıllarda turizm açısından yoğun ilgi duyulan Çeşme, İzmir’e yakınlığı ile de tercih edilen bir yer konumunda. Kendine özgü bembeyaz evleri ve masmavi deniziyle bir doğa cenneti Bodrum ise, turizm beldeleri arasında her zaman ilk sıralarda yer almayı başarıyor. Eşsiz doğası ve tertemiz berrak deniziyle vazgeçilmeyen tatil merkezleri arasında yer alıyor.
En Sevilen Tatil Yerleri

Tatil Yerleri denilince ilk akla gelen bu iki harika tatil beldesinde farklı konaklama seçenekleri bulunuyor. Eğlenceleriyle ünlü Bodrum otelleri ve Çeşme otelleri için erken rezervasyon yaptırmanız durumunda daha uygun fiyatlarla tatil imkanına sahip oluyorsunuz. Yaz sezonunda çok kalabalık olan özellikle Çeşme Alaçatı ve Bodrum tatili için yaz dönemi yaklaştıkça kalacak yer bulmak oldukça zorlaşıyor. Bodrum otelleri ve Çeşme otelleri için erken rezervasyon yaptırıldığı takdirde hem tatilinizi önceden planlamış oluyor hem de çok daha uygun fiyat seçenekleri ile istediğiniz tarihte tatili yapma imkanı bulmuş oluyorsunuz.

En Sevilen Tatil Yerleri

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Çeşme ve Bodrum hem tatil hem de gezilecek tarihi yerleri ile doyulmaz iki özel belde. Bu nedenle gezilecek yerler sayılamayacak kadar çok. Çeşme Kalesi, Kervansaray ve Erytrai Antik Kenti Çeşme’de kesinlikle görülmesi gereken yerler arasında. Çeşme ayrıca rüzgar sörfü açısından dünyada en iyi üç sörf merkezinden biridir. Bodrum denilince ilk akla gelen Bodrum Kalesi kesinlikle gezilmeli. Bodrum kalesi hem gündüz hem de gece olağanüstü manzarasıyla güzel dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. Ünlü Barlar Sokağı ise, eğlenceli akşamlar için çok sayıda seçenek sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.